Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.

Сьогодні я покажу деякі оригінальні ідеї для подарунка татові (або іншому чоловікові, хлопцю) на 23 лютого (день народження), який ви зможете зробити своїми руками без якихось особливих навичок майстерності і дорогий матеріалів (впоратися навіть дитина). Як звичайно, всі вироби дуже прості у виконанні, їх створення не зажадає від вас багато часу і сил.
День захисника Вітчизни – це ще радянський свято, його почали відзначати в 1922 році(1918 теж відзначали, але потім перестали), але цей день називався тоді «День Радянської Армії і Військово-Морського флоту». Зазвичай 23 лютого вітають військових, тих хто служив в армії, але, як відомо, не залишають без уваги інших чоловіків і хлопчиків(наприклад в школах дівчатка вітають однокласників).
Подарувати папі, чоловікові, друга, брата або дідусеві можна все що завгодно, але перше, що вони побачать – це обгортка подарунка. У нашому майстер-класі я покажу, як зробити простий, воно симпатичний подарунковий пакет для коханого чоловіка. Дивіться також: подарункові коробки своїми руками.
Нам потрібен звичайний паперовий пакет, ножиці, клей, кольоровий папір(або наклейки з відповідними написами), гудзики.
Спочатку виріжемо краватка (можна «метелика», можна звичайний, як вам більше подобається).подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками (7)Потім приклеїмо гудзики.подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками (8)Щоб персоналізувати подарунок – зробимо напис з привітанням в сторонці.подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками (9)подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками А який же подарунок можна зробити своєму дідусеві, братові або татові на 23 лютого своїми руками і покласти в цей милий пакетик? Дивіться далі:

Брелок з вашими спільними спогадами, записаними на щільних картонних картках.подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками Або дерево з фотографіями і привітаннями, компліментами дорогого батька або чоловіка.подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками Можете написати вірш, і поставити його в рамочку, для оригінальності — слід ніжки дитини.подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками Годинник з фотографією вашого тата (дідусі та ін):подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками Краватка — вже частина свята — день батька:
подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками Ось такі чудові подарунки можна зробити свого дідуся, брата чи татові на 23 лютого своїми руками.подарунок папі (або іншого чоловіка) на 23 лютого, день народження), своїми руками

Теж цікаво:

Літачки, машинки своїми руками
Як зробити світлофор своїми руками.
Сонячна система, планети своїми руками. Космос дітям.
Річна картинка. Незвичайна листівка своїми руками.
Листівки своїми руками.
Шумелка - брязкальце для дітей своїми руками.
Вироби з ґудзиків. Яскраві квіти своїми руками.
Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками.
Вироби з дітьми на день Святого Валентина.
Новорічна виріб із шишок. Прикрашаємо будинок на новий рік.
Танк та інші вироби з дитиною своїми руками на 9 травня.
Паперкрафт схеми. Об'ємні вироби з паперу.