Тварини з бісеру — схеми плетіння для початківців.

Початківцям рукодільниця в області плетіння з бісеру набагато легше майструвати тварин, використовуючи прості схеми. Тому хочеться запропонувати вам фото інструкції — як плести різних симпатичних звіряток своїми руками.

Я зазвичай нанизываю намистинки на волосінь, якщо це якась проста виріб, мені так здається зручніше. Деякі вибирають нитка або тонкий дріт.

У будь-якому випадку вам потрібно взяти відрізок (до 1м. в довжину — дивлячись яка буде фігура і яка кількість бісеру), скласти його навпіл. В середині його закріпимо шпилькою, або гачком для майбутнього брелока (як на фото знизу).

Перший крок плетіння буде такий — протягуємо обидва кінці нитку через перші намистини. Зверніть увагу, що для кожної тварини береться різну кількість бісеру в першому кроці. Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківцівЖаба:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Лев:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Павук:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківцівБджола:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Черепаха:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківцівМетелик:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Сова:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Фламінго:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Папуга:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Кенгуру:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Крокодил:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Кіт:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківцівБожа корівка:
Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Вівця (більше виробів з символом року 2015):Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Ящірка:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Пінгвін (дивіться також пінгвін з носка)Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Собака:Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Об'ємна виріб із бісеру — гусак: спочатку плетемо спинку, крила, лапки, потім з новою ниткою голову.Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківцівІ наостанок в нашій статті — схема символу 2016 року — мавпа з бісеру для початківців: Тварини з бісеру - схеми плетіння для початківців

 

Теж цікаво:

Осінні вироби в дитячий садок
Дитячі аплікації. Вироби для дітей 2 - 3 років.
Схеми вирізання сніжинок
Який подарунок можна зробити татові. Подарунки на 23 лютого своїми руками.
Як зробити закладку своїми руками.
Домашні навчання - природознавство. Планета, веселка з пластиліну.
Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Зимові вироби. Пінгвін з пап'є маше майстер клас.
Прості вироби з пластиліну для дітей.
Як зробити гвоздику з паперу своїми руками.
Виріб в дитячий садок до 9 травня своїми руками. Танк майстер клас.