Вироби з гарбуза. Декорації на Хелловін своїми руками.

Вироби з гарбуза. Декорації на Хелловін своїми руками.

Не за горами популярний, але для російського народу все ще екзотичний і неоднозначний свято Хеллоуїн (halloween) — від англ. скорочення фрази all hallows-even «Вечір всіх святих». Він почав активно відзначатися в середині 19 століття в Канаді і США, і під впливом Америки поширилася і на інші країни, в тому числі і на Росію, хоча за статистикою, у нас святкують Хеллоуїн лише один чоловік двадцять. Напевно це відбувається з-за того, що наша православна церква категорична і негативна по відношенню до цього свята, називаючи його «карнавалом зла, несумісним з російською культурою».
Костюми на Хеллоуїн.хеллоуїн декор своїми руками (2)Як прикрасити будинок? Декор Хеллоуїна.
Вироби з гарбуза, а конкретніше — вирізане з гарбуза, ріпи або брукви зловісний вираз обличчя з запаленою свічкою всередині (називається світильник Джека) — це головний символ Хеллоуїна. Вважалося, що якщо у вас вдома буде знаходиться цей символ, то він обов'язково віджене вночі злих духів.
Сьогодні я постараюся трохи урізноманітнити наші погляди на декорування Хеллоуїна і покажу що можна ще зробити з гарбуза.
Вироби з інших овочів і фруктів дивіться тут.
вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїн вироби з гарбуза декор хеллоуїнхеллоуїн декор своїми руками (3)хеллоуїн декор своїми руками (5)хеллоуїн декор своїми руками (6) вироби з гарбуза декор хеллоуїнвироби з гарбуза декор хеллоуїн Оригінальна ідея для декорування вашого житла на Хелловін:

вироби з гарбуза декор хеллоуїнОсінні вироби.

Теж цікаво:

Вироби для дому з черепашок.
Як зробити ловець снів своїми руками. Схема.
Іграшки з фетру.
Прикрашаємо стіну. Оригінальна ідея декору.
Альбом для фотографій і записів своїми руками.
Як шити подушки з фетру. Шиття для початківців.
Цікаві вироби з осіннього листя.
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Новорічні вироби з фетру. Як зробити календар своїми руками.
Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками.
Топ 15. Ідеї вироби з непридатного матеріалу.
Вироби з дітьми восени.