Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.

Літо підходить до кінця, школярі готуються до осені, школі, навчальному році. Хлопці майструють і підносять подарунки своїм вчителям на 1 вересня. І, звичайно жодна школа не забуває про творчому вихованні дітей, у багатьох класах проводяться конкурси на кращу поробку. Починається все з осінніх мотивів, тому і наша стаття буде про осінні виробах, які діти зможуть віднести до школи: на конкурс або для прикраси свого улюбленого кабінету.
До осені встигає гарбуз, і т. до. вона ще й незамінний «символ» на осінній свято Хэлоуин, то давайте її і змайструємо з дроту і бісеру.
На фото великі намистини і товста волохата дріт, але ви можете робити все на свій розсуд:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.

Для початку сплетемо між собою куски дроту:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.

Тепер треба називати намистини на дріт:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.

З'єднуємо кінці і надаємо вироби форму гарбуза:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.
Вусики для гарбуза робимо наступним чином:
на олівець/ручку намотати дріт, притиснемо, і вийде завиток.Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру. Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.

Ось така гарбуз власного приготування у вас вийде!

Виробів для школи на осінню тему можна придумати багато, і для вас деякі з них:
Кленові листки з паперу:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру (4)
Картина з гілки:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.
Можна назбирати багато листя, засушити їх у книгах, і потім робити різні осінні аплікації:
Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру (2) Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.Дуже гарна творча робота з листочка і малюнка:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.
Дерево — листя намальовані за допомогою штампів з рулонів від туалетного паперу, потім розфарбовані:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру (1)
Соняшник — символ минає літнього сонця, на зміну якому приходить дощова але барвиста осінь:Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.Дивіться також осінні вироби від наших читачів.

Теж цікаво:

Як зробити настільну гру своїми руками для дітей від 3-х років.
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
20 ідей, як прикрасити будинок на Хелловін своїми руками.
Цікаві вироби з осіннього листя.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу.
Новорічна ялинка з підручних матеріалів своїми руками.
Ваші поробки. Новорічна ялинка з гілок своїми руками
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Листівки та дитячі малюнки на 9 травня. Вироби до Дня Перемоги.
Осінні вироби для дітей.
Осінні вироби в школу і дитячий сад.
Вироби з дітьми до 9 травня. Подарунки своїми руками на день перемоги.