Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками.

Осінній декор, як мені здається, наповнює будинок особливим шармом. Вінок з осіннього листя, зроблений своїми руками, особливо, якщо вам допоміг ваша дитина, буде радувати око не тільки восени, але і протягом усього року. Така різнобарвна виріб буде нагадувати вам і дітям про тих веселих осінніх прогулянках, про шурхотить під ногами листі, про осінньому вітрі, уносившем за собою червоно-жовті пір'я з дерев.
Для такої вироби нам знадобитися самий мінімум матеріалів:
Одноразова паперова тарілка, клей, і самі листя — чим яскравіше, тим краще, і чим різноманітніше гамма відтінків ваших зібраних кольорів, тим цікавіше вийде ваш декоративний осінній вінок..
Для початку виріжте коло з тарілки наступним чином:Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками
Тепер творити може і сам дитина — намазувати клей на коло і ліпити на нього листя. Робота ця творча, так що залиште поле для фантазії і уяви вашому чаду, не наполягайте на тій або іншій послідовності наклеювання квітів на вінок.Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками
Наостанок можна прикрасити ваш готовий осінній вінок з листя бантиком, намистинами або чим-то на ваш розсуд, ніж-те, що підійде по стилю до декору вашого будинку.
Інші ідеї для вінка.Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками

Теж цікаво:

Динозаврики своїми руками.
Як шити подушки з фетру. Шиття для початківців.
Як зробити настільну гру своїми руками для дітей від 3-х років.
Осінні вироби в дитячий садок
20 занять восени з дітьми.
Зимові вироби в дитячий сад.
Динозавр своїми руками. Вироби для дітей 5 – 6 років.
Ваші поробки. Романтичний декор на День Святого Валентина.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Дитячі вироби з непридатних матеріалів
Як прикрасити дитячу кімнату своїми руками.
Осінні розмальовки для дітей роздрукувати.