20 занять восени з дітьми.

Найчастіше яскраві дні осені радують нас, але іноді стає нудно і сумно, особливо якщо небо вже стає сірим, і сонця зовсім мало, тоді ми замислюємося — що можна робити восени, як розважити дітей, які цікаві заняття придумати, щоб нам з нашими дітьми було веселіше.
Ось список ідей — що робити восени з дітьми.

1. Коли на вулицях ще лежать опале листя, можна придумати цікаві осінні ігри. Наприклад, намалюйте величезний лабіринт листям (як на фото) і нехай дітки шукають з нього вихід, це дуже захоплююче.осінні ігри заняття восени з дітьми осінні ігри заняття восени з дітьми

2. Також дітки просто люблять бігати по шарудливим листю або просто підкидати їх вгору, роблячи салют.осінні ігри заняття восени з дітьми

3. Збирайте осіннє листя, принесіть їх додому, щоб робити гербарії, вінки з листя, аплікації та інші цікаві вироби. Наприклад, можна підкласти під білу папір листочок з дерева, розфарбувати, і вийде відбиток аркуша.осінні ігри заняття восени з дітьми (7)осінні ігри заняття восени з дітьми осінні ігри заняття восени з дітьми (1) осінні ігри заняття восени з дітьми (2) осінні ігри заняття восени з дітьми (3) осінні ігри заняття восени з дітьми (4) осінні ігри заняття восени з дітьми (5)

4. Збирайте шишки, з них можна робити відмінні вироби, в тому числі і на виставку в дитячий сад.заняття восени з дітьми (5)

5. Якщо у вас є можливість, сходіть з дітьми в ліс, пошукайте і зберіть ягоди і гриби(будьте уважніше, щоб не назбирати поганок). Щоб знати які можна збирати — роздрукуйте картинки їстівних грибів і шукайте їх по лісі. навіть якщо грибів не знайдете, дітям дуже сподобається прогулянка по лісі, більше того — свіже повітря всім тільки на користь.

6. У багатьох восени великий врожай яблук, так спечіть з дітьми яблучний пиріг, або просто зробіть яблучний сік або печені яблука — дуже смачно і корисно.

7. Перед настанням Хеллоуїна можна зайнятися виробами з гарбузів, прикрасою будинку на цей незвичайний свято, робити всім костюми.своїми руками вироби заняття восени з дітьми (1)

8. Робити осінні фотографії, потім влаштувати виставку, можна навіть зробити рамки для фото із зібраних на вулиці гілок.заняття восени з дітьми (6)

9. Малюйте з дітками осінні картини.

10. Спробуйте малювання дощем — спочатку малюємо на папері і викладаємо малюнок під дощ (не на довго..).

11. Робіть осінні вироби.дитячі осінні вироби своїми руками

12. Якщо прикласти папір до дерева і розфарбувати її восковим дрібному, вийде чудовий візерунок.осінні ігри заняття восени з дітьми

13. Пускайте кораблики в калюжах.осінні ігри заняття восени з дітьми

14. Під час дощу можна і погуляти і побігати по калюжах, але якщо ви не любитель таких прогулянок, то можна дивитися на дощ з вікна і просто помріяти.

15. Якщо потрапили під дощ, постійте під деревом, діткам подобається ховатися від дощу.

16. Можна ввечері на вулиці палити багаття. Це захоплююче видовище для дітей.

17. Зробіть намисто з плодів горобини.

18. Зробіть годівницю для птахів.

19. Спостерігайте за птахами.

20. Спостерігайте за природою. Наприклад, виберіть одне дерево поруч з додому, і щодня відзначайте, які зміни з нею відбуваються.

Сподіваюся ця стаття була вам корисною і ви змогли вибрати собі пару ідей для занять восени з вашими дітьми. Дивіться також осінні вироби в дитячому саду.

Теж цікаво:

Осінні вироби своїми руками.
Як зробити гру своїми руками. Боулінг для дітей.
Вироби з шишок для дітей. Фото.
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
Дитячі осінні вироби з паперу.
Чому листя змінюють колір восени. Досліди з дітьми в домашніх умовах
Осінні вироби для дітей.
Осінні вироби для дому. Гірлянда з фетру або паперу.
Осінні вироби в школу + майстер клас гарбуз з бісеру.
Поробка з природного матеріалу в садок. Фея своїми руками
Вироби з дітьми восени.
Осінні розмальовки для дітей роздрукувати.