Що робити восени? Дитячі ігри на вулиці.

Восени можна так весело проводити час, незважаючи на хмарну і похмуру погоду. Хочу запропонувати вам кілька ігор і занять з дітьми на вулиці восени.
1. Просту прогулянку по парку або по місту можна перетворити на пошуки скарбів!
Якщо ви добре знаєте свій район і пам'ятайте де яке дерево росте, то можна скласти просту карту — план маршруту, за яким ви будете йти і збирати листя і плоди зазначених дерев (листя, жолуді, каштани, яблука, шишки тощо). Якщо ж ви міста зовсім не знаєте, можна обійтися і без докладної карти, але для того, щоб дитині було простіше орієнтуватися в тому, що йому треба знайти, на аркуші паперу обов'язково намалюйте схематично (або навпаки, наочно, яскраво — залежно від віку дитини) потрібні «скарби». Тепер ходіть, гуляйте і збирайте (може в заздалегідь підготовлений скриня для скарбів — коробочку або відерце) всі природні матеріали, вивчаючи при цьому різні дерева.
2. Для дітей старшого віку, які вже вміють читати і писати є інший цікавий варіант — вести цей журнал натураліста. Можна туди записувати різні спостереження — зміни погоди та інше.
3. Коли ще не зовсім холодно, але на вулиці вже багато калюж, можна запускати кораблики в калюжі, дітки це дуже люблять. Можете робити кораблики з листя і гілочок:Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Подивіться також як робити прості кораблики з підручних матеріалів:Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці (16) Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці 4. Візьміть з собою на прогулянку (або на дачу) ватман і клей, збирайте листочки і приклеюйте їх.Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці

Осінь в дитячому саду.
Чи можна не приклеюючи, розпорошити балончик з фарбою на ватман з листям, потім прибрати листя і подивитися, що вийшло. Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці

Якщо у вас є прозора папір, приклеївши на неї листя, у вас вийде чудова скатертину, підставка для посуду або просто яскрава осіння картина.Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці (15)

Інші осінні вироби.

5. Пограємо в сищиків. Збирати шишки, жолуді, покажіть їх дитині, потім
заховайте їх у вашому дворі і пограйте з дитиною в «гаряче — холодно».Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці 6. Розвиває координацію рухів, спритність рук і влучність: ставимо баночку і кидаємо в неї шишки або жолуді.Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці (5)7. Можна ще пограти в гольф. З коробки зробіть «лунки» і палицею заганяйте туди кульки (або каштани, шишки).

Що робити восени. Дитячі ігри на вулиці (18)

Тепер ми знаємо, що робити восени з дітьми і в які ігри можна пограти))

Теж цікаво:

Літні ігри з піском
Вироби з каміння для дітей.
Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.
Ігри для розвитку дрібної моторики рук у дітей.
Ігри з коробок для хлопчиків.
Осінні вироби своїми руками.
Вироби з дітьми 3 року. Паперові квіти своїми руками.
20 ідей, як прикрасити будинок на Хелловін своїми руками.
Цікаві вироби з осіннього листя.
Вироби з дітьми в 4 роки
Як зробити солоне тісто. Вироби з тіста своїми руками для дітей.
Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.