Тварини з пластикових пляшок своїми руками.

У всіх вдома є пластикові пляшки, але напевно багато хто з вас викидають їх, не замислюючись про те, що можна зробити масу цікавих виробів, особливо для дітей, наприклад, такі як тварини з пляшок.
Мій син попросив мене зробити йому слона. Мені сподобалася ця ідея і ми стали працювати разом.
Нам знадобилося: чотири літрові пляшки, одна 5-літрова, одна об'ємом 0,5 л. і ще одна для того, щоб вирізати з неї вушка. Так само нам потрібні ніж, ножиці, фарби(ми використовували акрил в балончику), клей.
У великій пляшці (на одній її стороні) ми зробили 4 отвори для ніг слоника, діаметром трохи менше горлечка тих пляшок, які ми будемо використовувати в якості ніг. З непотрібного матеріалу робимо вушка. Потім в іншій частині пляшки (тулуба) робимо надрізи і вставляємо в них вушка, можна при необхідності закріпити їх клеєм. Далі вставляємо в перші чотири отвори ноги, а ніс прикріпимо до шийки великий пляшки з допомогою скотча. Залишається розфарбувати нашого слоника, намалювати йому очі та посмішку)
слон з пляшки 1Подивіться яких ще звірів можна змайструвати:Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок

Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Тварини з пластикових пляшок Ідеї виробів з пляшок для дачі.

Теж цікаво:

Як зробити катапульту з коробки своїми руками
Вироби з пляшок для будинку
Як просто зробити будиночок з коробки своїми руками
Як зробити світлофор своїми руками.
Динозаврики своїми руками.
Прикраси з пластикових пляшок. Як зробити намисто своїми руками.
Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.
Досліди для дітей від трьох років. Пливе або тоне?
Ігри для розвитку дрібної моторики рук у дітей.
Ігри та вироби з кришок від пластикових пляшок.
Зимові вироби. Пінгвін з пап'є маше майстер клас.
Вироби на тему космос. Про космос для дітей.