Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.

Останнім часом ми з сином часто майструємо вироби з картону. Останнє, що він попросив мене, це навчити його – як зробити замок своїми руками з картонного паперу. Мені спочатку здалося, що це буде складно і займе досить багато часу, якого у мене майже немає, оскільки у мене є ще один синочок(йому рочок). Тому ми зі старшим можемо майструвати вироби своїми руками спокійно, тільки коли спить малюк. Але, як виявилося, замок з картону зробити дуже просто, а головне швидко.
Для початку підготуємо 8 аркушів картону, у нас знайшовся тільки білий. Потрібно зробити прорізи, як в цих замках – зверху вирізати квадратики.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Потім кожен з 4 аркушів скрутимо в трубу, закріпивши скотчем.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками. Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Ярик ще попросив зробити «підставки для вартових», які будуть охороняти замок з цих веж. Я вирізала кола, які можуть влізти в ці вежі. Але потрібні не просто кола, а круги з прямоугольничками з боків, з допомогою яких можна буде приклеїти їх до вежі зсередини.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Наступним що ми зробили – це вхід(решітка, що відкриваються вгору) і місток.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками. Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Щоб з'єднати вежі і стіни потрібно зробити розрізи в них. У вежі робимо розріз знизу, біля стіни зверху, так і з'єднуємо:Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками. Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками. Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Ось таким ось чином і ми змогли зробити своїми руками простий замок з картону.
Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками. Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.Вироби з картону. Як зробити замок своїми руками.
Дивіться ще такі не складні вироби.

Теж цікаво:

Фарби своїми руками
Малювання та аплікація.
Річна картинка. Незвичайна листівка своїми руками.
Малюємо з дітьми незвичні картини
Досліди для дітей від трьох років. Пливе або тоне?
Що робити восени? Дитячі ігри на вулиці.
Осінні вироби в дитячий садок
Вироби для дітей 3 років
Подарунки зроблені руками дітей. Новорічні дитячі вироби.
Ваші поробки. Ляльки з ниток своїми руками + схема.
Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.
Вироби з паперу поетапно. Зроби своїми руками для початківців.