Малюємо з дітьми незвичні картини

Малювання присутній в житті кожної дитини. Але деяких дітей обмежують стандартними методами — олівці, фарби і пензлики, фломастери. Це все добре і цікаво дитині у будь-якому випадку, але давайте принесемо нашим діткам більше різноманітності в звичних заняттях. Можна малювати фломастерами, але, приміром на різних поверхнях і матеріалах. Я за те, щоб діти розвивали свої творчі здібності, щоб могли знаходити в звичайних речах щось незвичайне, в стандартних ситуаціях, бачити неординарні шляхи вирішення, і в цьому ми можемо їм допомогти за допомогою творчості. Хочу запропонувати вам подивитися наші нестандартні методи малювання.

Для першого заняття нам знадобиться великий шматок картону, наприклад, від коробки, скотч і різні поверхні для малювання(це можуть бути шматки різної тканини, воском і наждачний папір, паперові рушники, серветки і все, що вам вистачить фантазії). Закріплюємо всі наші «полотна» на картоні за допомогою скотча і віддаємо їх нашій дитині на розтерзання) нехай він пробує як лягає фарба(фломастер або олівець) на різні матеріали.картини малюємо з дітьми (12) картини малюємо з дітьми (13) картини малюємо з дітьми (14) картини малюємо з дітьми (11) картини малюємо з дітьми (15)

Друге заняття присвячене абстракції. Ми будемо малювати фарбами, але з допомогою шматків картону.картини малюємо із дітьми (1)

картини малюємо з дітьми (2) картини малюємо з дітьми (3) картини малюємо з дітьми (4) Якщо вам не шкода вашу картинку, можете зробити з неї ось таку чудову аплікацію:малюємо картини з дітьми (5) картини малюємо з дітьми (6)

Третій вид нашого малювання крейдою. Але не просто малювати як зазвичай, а ми расплавим наші крейда з допомогою фена і отримаємо неповторні візерунки!картини малюємо з дітьми (7)

 

картини малюємо з дітьми (8) картини малюємо з дітьми (9)

Олександра Виноградова

Теж цікаво:

Доміно для дітей своїми руками. Вивчаємо кольори.
Ігри для розвитку дрібної моторики рук у дітей.
Вироби з шишок для дітей. Фото.
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
Цікаві вироби з осіннього листя.
Безкоштовні зображення для друку. Розмальовка для дошкільнят.
Як малювати картинки поетапно. Вчимося малювання з дітьми.
Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію.
Ігри для дітей своїми руками. Настільна гра ходилка.
Виріб в дитячий садок до 9 травня своїми руками. Танк майстер клас.
Мандала для розфарбовування. Розмальовки зі змістом роздрукувати безкоштовно.
Як зробити коробку. Вироби своїми руками з коробок.