Вироби дітям 4 — 5 років. Малюючи мрію.

Якщо за вікном зовсім не те, чого б вам хотілося, то я можу запропонувати вам і вашим дітям (у віці 4 5 років) такі чудові вироби на тему «Малюючи мрію». Це відмінна можливість для дітей пофантазувати, помріяти, задуматися про те, що б вони хотіли побачити зі свого вікна. Це корисно і з точки зору психології: коли дитина придумує новий світ (в нашому випадку це новий вид з вікна), він малює те, що не завжди може висловити словами. І за деякими малюнкам можна зрозуміти – чого не вистачає вашому малюкові. Проаналізувавши дитячий малюнок (або це може бути навіть аплікація), ви будете знати, як допомогти вашій дитині стати щасливішими. Головне не ставте тему для виду з вікна, нехай малюк сам придумає, що він буде малювати, але ви можете допомагати йому в процесі творчості.

Нам знадобиться:
Кольоровий папір
Ножиці
Клей
Фломастери
Фарби, пензлі
Мотузочок і тканина
Пластилін за бажанням
Можете використовувати намистини, черепашки, і все, що завгодно, що потрібно вашим дітям для візуалізації своєї мрії, не обмежуйте їх в цьому процесі.

Як робити дивіться фото майстер-клас:Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію (4) Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію Вироби дітям 4 - 5 років. Малюючи мрію

Ось такі цікаві вироби на тему «Малюючи мрію» ви можете зробити зі своїми дітьми 4 – 5 років.

Теж цікаво:

Вироби з коробок своїми руками
Малювання для дітей 3 - 4 року.
Вироби з паперу. Аплікації для дітей від трьох років.
Ігри та вироби з кришок від пластикових пляшок.
Дитячі поробки. Що можна зробити з відбитків рук
Осінні вироби для дітей.
Як зробити з паперу танк.
Як зробити гру своїми руками. Вироби для дівчаток.
Як зробити гвоздику з паперу своїми руками.
Розмальовки для дівчаток. Розмальовки роздрукувати безкоштовно формат А4.
Об'ємна виріб іграшка з паперу. Ведмідь своїми руками.
Вироби з дітьми восени.