Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.

Скоро буде мій улюблений свято Міжнародний Жіночий день 8 березня. Багато мами зі своїми дітьми роблять бабусям подарунки та іншим жінкам своїми руками, тому я хочу запропонувати вам майстер клас дитячої вироби – квіти з коробки з-під яєць. Це дуже проста, але красива дрібничка, з якою може впоратися будь-яка дитина з вашому невеликою допомогою.

Для початку візьмемо коробку і разрежем її на шматочки – осередки. З кожної клітинки потрібно вирізати квіти наступним чином(для однієї квітки потрібні дві клітинки: одна – підставка, друга пелюстки):Поробки на 8 березня в дитячий сад. Квіти своїми руками (21) Вироби на 8 березня в дитячий сад. Квіти своїми руками (21)

Потім нехай дитина розфарбує кожна квіточка на свій розсуд, адже головне у творчості – свобода.Вироби на 8 березня в дитячий сад. Квіти своїми руками (22)

Далі складаємо квіти, скріплюючи дві клітинки з допомогою клею.Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.

Прикрашаємо наші квіти паєтками, блискітками, намистинами, бісером і всім чим завгодно на ваш смак, головне щоб квіточки виходили яскравими і красивими.Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.

Для бабусі хорошим подарунком на день народження буде квітка-брошка:
(прикріплюємо її суперклеєм)Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.

Для мами і будь-якої іншої жінки зробіть подарунок на Міжнародний Жіночий день 8 березня квіти(до наших квіточок прикріпимо трубочки з допомогою клею, скотчу або кнопки).Подарунок на 8 березня від дитини. Вироби для мами і бабусі своїми руками.Не знаєте що подарувати хлопцеві? Ідеї.

 

Теж цікаво:

Монстри для дітей своїми руками.
Подарункова коробка своїми руками. Прикрашаємо наш подарунок.
Ляльковий театр своїми руками. Паперові іграшки на палець.
Скрапбукінг альбом майстер клас.
Як зробити квітку з бісеру. Плетіння для початківців.
Схеми вирізання сніжинок
Дитячі вироби з пластиліну
Вироби з дітьми на день Святого Валентина.
Вироби з дітьми. 25 ідей і тим дитячої творчості.
Ідеї для дачі та саду своїми руками
Що зробити на 14 лютого своїми руками. Дитячі вироби сердечка.
Чим зайняти дитину. Дитячі ігри та поробки, коли батьки зайняті.