Як прикрасити великодні яйця

Як прикрасити великодні яйця Багато господині рукодільниці задаються питанням, як прикрасити великодні яйця своїми руками в домашніх умовах. Напевно всім відома ця традиція фарбувати яйця на Великдень, але якщо ви ще не знаєте, то ця інформація для вас:

Яйце-це символ родючості і відродження, а пасхальне яйце — означає «гріб господній», для християн це нагадування про спасіння і вічного життя для вірних Богові. Фарбують яйця вже дуже давно, ще до появи християнства, але перші християни фарбували яйця у червоний колір, в нагадування про кров Христа, розп'ятого на хресті. У наш час багато фарбують яйця різнокольоровими фарбами, прикрашають наклейками та іншими красивими штучками.

Я хочу показати вам приклад дуже простий і красивою розпису яєць, яку ви зможете зробити самі в домашніх умовах, використовуючи харчовий барвник, непотрібні капронові колготки, квіти і листя. Як прикрасити великодні яйця Підготуйте відповідні листочки:Як прикрасити великодні яйця Розріжте колготки на частини, розміром в два-три рази більше одного яйця.Як прикрасити великодні яйця Якщо ви хочете використовувати натуральні барвники, то ви можете зварити в різних каструлях — луску цибулі, журавлину, буряк. Варити овочі, ягоди потрібно близько 40 хвилин. Потім воду необхідно остудити, а потім вже варити в ній яйця. Але перед тим, як ми покладемо їх у воду, нам потрібно прикріпити до них листя.Як прикрасити великодні яйця Робиться це дуже просто: за допомогою колготок прикріплюємо лист або квітку до яйцю, щільно притискаємо, кінчик зав'язуємо або закріплюємо.Як прикрасити великодні яйця Як прикрасити великодні яйцяПотім варимо яйця в кольоровий воді(до 30 хв). Даємо їм постояти в тій же воді до 2-х годин.Як прикрасити великодні яйця Ось такі яйця вийдуть, коли ми їх высунем з кольорової води:Як прикрасити великодні яйця Як прикрасити великодні яйця Потім потрібно акуратно відліпити від яєць квіти і листя.Як прикрасити великодні яйця Ось така краса у нас вийде:Як прикрасити великодні яйця Щоб зробити двоколірні великодні яйця зваріть спочатку в одній воді (з листочком), потім без листочка в іншій воді.Як прикрасити великодні яйця Як прикрасити великодні яйця Як прикрасити великодні яйця Як прикрасити великодні яйцяПропоную вам поділитися із нами вашими ідеями, як прикрасити великодні яйця своїми руками. Надсилайте ваші фотографії з описом на нашу поштову адресу: podelkisvoimirukami@mail.ru

Дивіться також як прикрасити вазу або лампу.

Теж цікаво:

Лозоплетіння. Як плести з верби. Майстер клас для початківців.
Осінні вироби з овочів та фруктів. Дитячі вироби в садок.
Цікаві вироби з осіннього листя.
Осіння декорація своїми руками
Вироби для дітей 3 років
Ваші поробки. Дитячі малюнки: картини крупою і пластиліном.
Вироби на 8 березня в дитячий сад. Квіти своїми руками.
Осінній декор. Вінок з осіннього листя своїми руками.
Ваші поробки. Майструємо з дітьми з дерева.
Поробка з природного матеріалу в садок. Фея своїми руками
Подарунки на 8 березня своїми руками. Дитячі поробки на жіночий день.
Вироби на тему весна своїми руками. День весни в дитячому саду.