Викрійка конверта для новонародженого.

Сьогодні я хочу запропонувати вам викрійку конверта на виписку для новонародженого.
Так приємно під час вагітності готувати речі для свого улюбленого майбутнього малюка, а для тих матусь, хто любить майструвати все своїми руками кращим варіантів є зшити своєму пупсу одяг та інші речі самостійно. День виписки новонародженого – один з найбільш чудових і пам'ятних моментів в житті батьків, стільки фотографій ми робимо на виході їх пологового будинку! І всім хочеться виглядати красиво на цих фотографіях, і щоб у малюка був найкрасивіший конвертик! Тому давайте зшиємо своєму новонародженому маляті конверт по наступній схемі.
(Кольори та матеріали ви можете підібрати на свій смак, за своїми індивідуальним перевагам – це безсумнівний плюс речей, зроблених своїми руками).
Довжина складеного конверта буде 75см, ширина – 35см. У нього можна буде вкласти ковдрочку (через спеціальний розріз).викрійка конверта на виписку для новонародженогоДо викрійками додайте по 1 див. (на шви), а в місцях, зазначених пунктиром – 2 см на підгин.
Для зав'язок нам знадобиться 6 стрічок по 30 див.

Викрійка конверта на виписку для новонародженого:викрійка конверта на виписку для новонародженого викрійка конверта на виписку для новонародженого

Теж цікаво:

Шапочка для малюка. Шиємо з флісу.
Намисто з пластикових пляшок. Майстер клас.
Игольниц своїми руками.
Як зробити браслет з пляшки своїми руками.
Як прикрасити футболку. Оригінальний дизайн старого одягу.
Браслет своїми руками та інші вироби з паличок від морозива.
Вироби з фетру. Шиємо дитячий гаманець.
Як зробити пенал для школи своїми руками.
Викрійка сорочки.
Ваші поробки. В'язана річна майка і кофта для дівчинки.
Ваші поробки. Кольє своїми руками.
Рік півня вироби своїми руками